Krátké zprávy

Zobrazeno 21 až 27 z celkem 27 článků.
Florbal Sokolov

V Sokolově proběhl kurz rozhodčích

Ve čtvrtek se účastnilo hned 10 členů Florbalu Sokolov školení nováčků do řad rozhodčích. Někteří si školení přišli jen poslechnout, jiní si rovnou udělali licenci. Přejeme všem mnoho bezproblémových utkání. :)

Florbal Sokolov

Tým mužů opět prohrál :(

Bohužel ani proti Rudné jsme nebodovali a prohráli 11:6 po třetinách (4:2, 4:2, 3:2). K dalšímu utkání si zajedou muži tento víkend na zápas proti Děčínu a kategorie starších žáků se v neděli od 09:00 hod představí na domácím turnaji ve Františkových Lázních.

Florbal Sokolov

Přechod na nový web

Vítejte na úplně nových webových stránkách našeho klubu. Web se bude časem určitě ještě zdokonalovat. Najít by jste zde měli časem i veškeré statistiky a tabulky jednotlivých týmů a všechny užitečné informace.

Florbal Sokolov

Program o víkendu

V neděli rozehrají svojí soutěž také kategorie starších žáků. Tým mužů se utkají v prvním domácím zápase v hale Františkových Lázní proti Kati Kadaň v sobotu od 14:00hod.

Florbal Sokolov

Gorila Cup

O víkendu zajíždí kategorie přípravky a mladších žáků na turnaj do Plzně - Gorila Cup 2021

Florbal Sokolov

Školení trenérů nováčků

V sobotu se náš klub rozšířil o dva trenéry, kteří se vydali do Plzně na školení nováčků. Přejeme jim tímto mnoho úspěchů v roli trenérů a aby je práce s dětmi co nejvíce bavila :)

Florbal Sokolov

Dívky na Kralupy Open

Naše dívky si dnes jeli užít den florbalu do Kralup nad Vltavou na turnaj pod otevřeným nebem.