Florbal Sokolov

Poslední hrací víkend s dohrávkami.

V pátek jedou za svou dohrávkou naše "Ženy" a v neděli muži "B".

V sobotu superfinále!!! V neděli se odehrají všechny zbývající kategorie.

Jelikož v sobotu se hraje Superfinále, všechny ostatní kategorie musí odehrát své turnaje v neděli. Ve Františkových Lázních (domácím hřišti) budou hostit své soupeře kategorie starších žáků a juniorů. Do Plzně pojedou Muži B, ženy a starší žákyně. Do Chodova vyjede kategorie elévů.

Pohybovky s MŠ Alšova

Dne 25.3.2022 proběhly opět pohybové hry v rámci spolupráce našeho klubu s MŠ Alšova. Sportovního dopoledne se účastnilo hned 42 dětí.

Jarní prázdniny - tréninky

Jelikož jsme odkázáni na školní tělocvičny, musíme všechny tréninky zrušit. Sledujte členskou sekci - mohou zde přibýt jednorázové akce.

Kdo hraje o víkendu?

V Ostrově se představí mladší žáci. Do Domažlic pojedou muži - B. V Tachově se pak představí naší elévové.

Co nás čeká tento týden?

Ve čtvrtek trénink výběrů z řad dívek. V sobotu hrají doma Muži A s Ústním a junioři hrají v Plzni. V neděli jedou do Plzně i starší žáci.

Muži s lídrem tabulky padli.

Muži A ve čtvrtek večer se jeli porvat o další body k současnému lídrovi tabulky Divize do Kadaně. Do třetí třetiny vstupovaly obě družstva za stavu 3:3. Domácí se v poslední třetině trefili hned čtyřikrát a tak po třech výhrách odjelo naše družstvo domů bez bodu. V sobotu si však nenechte ujít zajít zápas ve Františkových Lázních proti Slávii Praha od 14:00 hod.

Středeční trénink dnes zrušen!!!

Pro kategorie přípravky, elévů, starších žákyň je trénink dnes z důvodu množících pozitivních testů v daných kategorií zrušen!!!

Ženy hrají netradičně ve středu

Ženy dnes tj. ve středu od 18:30 hod. odehrají zápas s Chodovem. Svou premiéru si užijí hned dvě nové tváře v týmu.