Krátké zprávy

Zobrazeno 11 až 20 z celkem 27 článků.
Florbal Sokolov

Co nás čeká tento týden?

Ve čtvrtek trénink výběrů z řad dívek. V sobotu hrají doma Muži A s Ústním a junioři hrají v Plzni. V neděli jedou do Plzně i starší žáci.

Florbal Sokolov

Muži s lídrem tabulky padli.

Muži A ve čtvrtek večer se jeli porvat o další body k současnému lídrovi tabulky Divize do Kadaně. Do třetí třetiny vstupovaly obě družstva za stavu 3:3. Domácí se v poslední třetině trefili hned čtyřikrát a tak po třech výhrách odjelo naše družstvo domů bez bodu. V sobotu si však nenechte ujít zajít zápas ve Františkových Lázních proti Slávii Praha od 14:00 hod.

Florbal Sokolov

Středeční trénink dnes zrušen!!!

Pro kategorie přípravky, elévů, starších žákyň je trénink dnes z důvodu množících pozitivních testů v daných kategorií zrušen!!!

Florbal Sokolov

Ženy hrají netradičně ve středu

Ženy dnes tj. ve středu od 18:30 hod. odehrají zápas s Chodovem. Svou premiéru si užijí hned dvě nové tváře v týmu.

Florbal Sokolov

Muži odkládají další zápas s Kadaní

Vzhledem k současným nařízením vlády nejsou naši muži schopni odehrát jediný zápas. Povinné očkování či prodělání Covidu má pouze hrstka hráčů.

Florbal Sokolov

Utkání mužů s Ústím odloženo!

Vzhledem k podmínce proočkovanosti hráčů nebo prodělání Covidu v době kratší než 180 dní u hráčů nad 18 let bohužel nejsme schopní postavit družstvo k utkání. V našem týmu totiž splňuji tyto podmínky pouze dva hráči :( Utkání s Ústním tento víkend tak bude muset být odloženo.

Florbal Sokolov

Utkání mužů

Na žádost hostů se utkání odkládá z důvodu Covid pozitivního hráče. Náhradní termín utkání se bude řešit v následujících dní.

Florbal Sokolov

O víkendu do Františkových Lázních

V sobotu se ve Františkových Lázních odehrají zápasy ženské kategorie a hned po nich od 16:00 přivítají na naší domácí půdě Muži A, kteří budou hostit tým z Kralup nad Vltavou. Na své turnaje pojedou i kategorie Juniorů, starších žáků a elévů.

Florbal Sokolov

30.10. - 31.10. Program

V sobotu jedou do Plzně bojovat kategorie starších žáků. V neděli se doma v Sokolově představí kategorie elévů.

Florbal Sokolov

Florbal Sokolov čeká náročný víkend 23.-24.10.

V sobotu pojedou na svůj druhý oficiální turnaj do Plzně naše ŽENY a na domácí půdě ve Františkových Lázních vyzve naše Áčko od 14.:00 hodin tým z Loun. V neděli na první turnaj vyjede i další nová ryze dívčí kategorie STARŠÍCH ŽÁKYŇ do Plzně. Dále si zahrajou konečně i naši nejmenší z řad PŘÍPRAVKY a do Chodova pojede kategorie MLADŠÍCH ŽÁKŮ.