EXESPORT sleva 20%

Florbalové vybavení - florbal shop EXE SPORT

Florbalové vybavení (florbalky, čepele, gripy, boty, míčky, brankářské vybavení atd.) pro naše členy klub Florbal Sokolov z.s. od našeho nového partnera EXE SPORT.

Vážení členové s radostí Vám představujeme našeho nového partnera EXE SPORT, který náš klub podporuje v oblasti sportovních potřeb.

Hlavní produkty našeho partnera jsou značky OXDOG, EXEL FLOORBALL a FZ FREEZ ale můžete u na e-shopu najít značky Salming, Unihoc nebo Zone.

Společnost EXE SPORT a její mateřské společnosti dovážejí do Česka florbalové vybavení více než 25 let. V posledních letech své zkušenosti s florbalovým vybavením zhmotnila do mladé florbalové značky FREEZ.

Primární výhodou pro všechny naše členy je slevový program pro náš klub. Pro uplatnění slevy se stačí zaregistrovat na www.exesport.net a při registraci vybrat náš klub Florbal Sokolov. Ceny po slevě se Vám zobrazí ihned po registraci.

Proč jsme se rozhodli spojit s EXE SPORTem?

Exesport nám nabízí velkou škálu sortimentu pod jednou registrací. Stačí, aby se rodič či hráč zaregistroval pod svým účtem a uvedl, že je člen Florbal Sokolov a může čerpat slevy na zboží, které zrovna hledá. Líbí se nám, že dokáže nabídnout i celé sady pro nově začínající florbalisty. 

Jaké florbalové vybavení si můžete u e-shopu EXE SPORT zakoupit?

Na e-shopu www.exesport.net naleznete i další florbalové vybavení.

Regisruj se na florbalovém e-shopu a získej slevu

Zaregistrujte se u EXE SPORTu a získejte slevu na florbalové vybavení.

Registrace je snadná. Pokud nakoupíte florbalové vybavení a budete zaregistrování na náš klub pomůžete nám to v dalším rozvoji klubu. Děkujeme. Zaregistrujte se na: https://www.exesport.net/regis...