NOVÝ ČLEN

Vítejte ve florbalovém klubu Florbal Sokolov.

24_20240712_150246.jpeg

Kontakt

PoziceJménoTelefonE-mail

Trenérka

Andrea Vaňková+420 603 276 384

sokolovflorbal@gmail.com

1) Zkusili jste si tréninky a chcete hrát florbal? Zaregistrujte se do členské sekce

  • ČLENSKÁ SEKCE je kanál určený ke komunikaci mezi klubem a hráči a jejich rodiči.
  • V členské sekci naleznete kalendář tréninků, zápasů i dalších klubových akcí, které Vás čekají.
  • V členské sekci rovněž naleznete důležité dokumenty.
  • Registraci proveďte ZDE.

Co tě zajímá?

KOHO HLEDÁME?

Všechny od 5 let do 13 let.

CO UDĚLAT, ABYS MOHL JÍT HRÁT FLORBAL?

Kontaktovat naší trenérku Andrea Vaňkovou, která tě nasměruje na ten správný trénink dle tvého věku. Pak už stačí jen přijít na trénink a zapojit se. Nemusíš se ničeho bát. Co neumíš - to tě naučíme.

KDY A KDE TRÉNUJEME?

Harmonogram tréninků nalezneš na našich webových stránkách v záložce "TRÉNINKY". Stejně tak i pokud si nejsi jistý místem konání tréninku, stačí v záložce "KLUB" kliknout na "DŮLEŽITÁ MÍSTA". Každopádně před prvním tréninkem doporučujeme kontaktovat naší trenérku. Občas se stane, že se místo nebo čas tréninků musí z náhlých důvodů změnit a dále také potvrdí trenérovi dané kategorie, že přijdeš.

Jakmile se staneš naším členem a zaregistruješ se v naší členské sekci, tak to budeš mít jednodušší. Tam najdeš kalendář všech tréninků, turnajů, zápasů a dalších klubových akcích. Každá změna ti přijde jako upozornění na tvůj telefon nebo telefon tvých rodičů.

JAK ČASTO TRÉNUJEME? MUSÍM CHODIT NA VŠECHNY TRÉNINKY KDYŽ CHODÍM JEŠTĚ NA NĚJAKÝ JINÝ KROUŽEK?

Trénujeme zpravidla 3x týdne. Pokud chodíš na jiný sport, jedině dobře. Je to nejlepší způsob jak se stát univerzálním člověkem. Takže jednou týdně florbal, pak třeba fotbal a nakonec plavání? Záleží jen na tobě jak to budeš stíhat. Ale pokud bys chtěl být jednou v TV, tak tam nehrají hráči, kteří by byli těmi nejnadanějšími, ale ti co byli nejpracovitější.