NOVÝ ČLEN

Vítejte ve florbalovém klubu Florbal Sokolov. Jsme rádi, že máte zájem si vyzkoušet nový sport nebo jste si ho u nás již vyzkoušeli a chtěli byste rozšířit naše řady a stát se součástí naší rodiny! Přijďte si vyzkoušet zdarma jaké je to být v týmu. Vůbec nevadí, že jste ještě nedrželi v ruce florbalku :). Naším cílem je vychovat všesportovně založené lidi s fair play myšlením. Jsme druhý největší klub u nás na západě.

24_20220728_130239.jpg

Na této stránce jsme si připravili informace pro nové členy nebo ty, kteří si chtějí florbal jenom vyzkoušet. Pokud máš zájem hrát nebo chceš vědět víc, kontaktuj naší trenérku Andreu Vaňkovou nebo přes email. 

Kontakt

PoziceJménoTelefonE-mail

Trenérka

Andrea Vaňková+420 603 276 384

sokolovflorbal@gmail.com

1) Zkusili jste si tréninky a chcete hrát florbal? Zaregistrujte se do členské sekce

  • ČLENSKÁ SEKCE je kanál určený ke komunikaci mezi klubem a hráči a jejich rodiči.
  • V členské sekci naleznete kalendář tréninků, zápasů i dalších klubových akcí, které Vás čekají.
  • V členské sekci rovněž naleznete důležité dokumenty.
  • Registraci proveďte ZDE.

Co tě zajímá?

Koho hledáme?

Nabíráme chlapce i dívky již od 5 let. Zveme také dívky do kategorie žen.

Co bys měl udělat, abys mohl jít hrát florbal?

Kontaktovat naší trenérku Andrea Vaňkovou, která tě nasměruje na ten správný trénink dle tvého věku. Pak už stačí jen přijít na trénink a zapojit se. Nemusíš se ničeho bát. Co neumíš - to tě naučíme.

Kdy a kde trénujeme?

Harmonogram tréninků nalezneš na našich webových stránkách v záložce "TRÉNINKY". Stejně tak i pokud si nejsi jistý místem konání tréninku, stačí v záložce "KLUB" kliknout na "DŮLEŽITÁ MÍSTA". Každopádně před prvním tréninkem doporučujeme kontaktovat naší trenérku. Občas se stane, že se místo nebo čas tréninků musí z náhlých důvodů změnit a dále také potvrdí trenérovi dané kategorie, že přijdeš.

Jakmile se staneš naším členem a zaregistruješ se v naší členské sekci, tak to budeš mít jednodušší. Tam najdeš kalendář všech tréninků, turnajů, zápasů a dalších klubových akcích. Každá změna ti přijde jako upozornění na tvůj telefon nebo telefon tvých rodičů.

Jakou florbalku vybrat?

Florbalka by měla podle jednoduchého pravidla být vysoká +-5 cm k pupíku. Určitě ne větší (je to jako kdyby jste koupili 6 leté holčičce sandálky velikost 40 a řekli, že do nich doroste :).

Jak často trénujeme? Musím chodit na všechny tréninky?

Trénujeme zpravidla 3x týdne. Pokud chodíš na jiný sport, jedině dobře. Je to nejlepší způsob jak se stát univerzálním člověkem. Takže jednou týdně florbal, pak třeba fotbal a nakonec plavání? Záleží jen na tobě jak to budeš stíhat. Ale pokud bys chtěl být jednou v TV, tak tam nehrají hráči, kteří by byli těmi nejnadanějšími, ale ti co byli nejpracovitější.