Krátké zprávy

Zobrazeno 1 až 10 z celkem 36 článků.
Florbal Sokolov

Začala letní příprava.

Všechny kategorie nám 1.5.2023 zahájily letní přípravu, která bude probíhat do konce června. Poté si všichni odpočinou v červenci a v srpnu nám začnou letní sportovní soustředění abychom byli na září připraveni jet na open turnaje a začít tak novou herní sezónu. Proto se momentálně všichni členové musí řídit pouze členskou sekcí a sledovat jednotlivé tréninkové události. Pro nové členy doporučuji kontaktovat Andreu Vaňkovou na 603276384 a zeptat se kde a jak budou probíhat další tréninky.

Florbal Sokolov

Naše gólmanka v reprezentaci

Nicol Hoferová vybrána do campu talentované mládeže mezi 30 nejlepších v kategorii GU15. Dostala se tak do nejužšího výběru reprezentace.

Florbal Sokolov

Čtyři dorostenci odchází do Karlových Varů hrát 1.ligu.

Hned 4 dorostence si vybraly Karłovy Vary, aby posílili jejich tým v 1.lize dorostu. Další pak má namířeno do Plzně.

Florbal Sokolov

ZMĚNA TRÉNINKŮ PŘÍPRAVKY

Vzhledem k organizačním změnám musíme do konce sezóny přesunou trénink přípravky ze středy na čtvrtek. Čas a místo zůstává stejný.

Florbal Sokolov

O prázdninách mají všichni volno

Od středy do soboty mají všechny kategorie volno z důvodu uzavřených tělocvičen. V neděli se odehrají turnaje dle rozpisu.

Florbal Sokolov

Odložení zápasu s Litvínovem

Na žádost SK BIVOJ LITVÍNOV byl odložen nedělní zápas ve Františkových Lázních.

Florbal Sokolov

Změna místa tréninků u přípravky a elévů.

Pozor, pozor od 21.9. je změna tréninků u kategorie přípravky, který se přesouvá na 5.ZŠ od 16:00-17:00hod. Po nich pak nastoupí elévové od 17:00-18:30 hod. Všechny změny jsou již aktualizovány v událostech v členské sekci.

Florbal Sokolov

Strži vítězí v přátelském utkání s Chebem.

Strži vyjeli v 8 hráčích a 2 brankářích na přátelské utkání do Chebu. Do pole tak šla i naše gólmanka Nicol Hoferová. Utkání skončilo radostně pro náš tým. Děkujeme za pozvání.

Florbal Sokolov

Muži “A” v přípravě porazili KVary-23

Muži A si zahráli přípravný zápas proti týmu FB Karlovy Vary 23, který skončil výhrou 8:4.

Florbal Sokolov

Přípravy na novou sezónu probíhají i když všichni hráči mají zasloužené volno.

V měsíci červenci mají sice všichni hráči volno, klub se ale připravuje už na další sezónu 22/23 s hned třemi kategoriemi dívčí a ženské složky (Starší žákyně, Juniorky, ženy)