Krátké zprávy

Zobrazeno 1 až 10 z celkem 39 článků.
Florbal Sokolov

Pozor! Zrušení tréninků.

Dne 27.11.2023 jsou z důvodu uzavřených škol zrušeny veškeré tréninky.

Florbal Sokolov

Nové dresy ve výrobě

Se změnou stanov klubu přišla změna loga a barev týmu Sokolova. Ze žluté a černé se stala červená a černá. Nové dresy tak byly dány do výroby a těšíme se na jejich představení.

Florbal Sokolov

Florbal Sokolov má nové vedení.

Tento rok došlo k velkým změnám, kdy odešlo celé vedení Florbalu Sokolov. Tímto bychom jim chtěli poděkovat za jejich dlouhodobě obětavou práci.

Florbal Sokolov

Začala letní příprava.

Všechny kategorie nám 1.5.2023 zahájily letní přípravu, která bude probíhat do konce června. Poté si všichni odpočinou v červenci a v srpnu nám začnou letní sportovní soustředění abychom byli na září připraveni jet na open turnaje a začít tak novou herní sezónu. Proto se momentálně všichni členové musí řídit pouze členskou sekcí a sledovat jednotlivé tréninkové události. Pro nové členy doporučuji kontaktovat Andreu Vaňkovou na 603276384 a zeptat se kde a jak budou probíhat další tréninky.

Florbal Sokolov

Naše gólmanka v reprezentaci

Nicol Hoferová vybrána do campu talentované mládeže mezi 30 nejlepších v kategorii GU15. Dostala se tak do nejužšího výběru reprezentace.

Florbal Sokolov

Čtyři dorostenci odchází do Karlových Varů hrát 1.ligu.

Hned 4 dorostence si vybraly Karłovy Vary, aby posílili jejich tým v 1.lize dorostu. Další pak má namířeno do Plzně.

Florbal Sokolov

ZMĚNA TRÉNINKŮ PŘÍPRAVKY

Vzhledem k organizačním změnám musíme do konce sezóny přesunou trénink přípravky ze středy na čtvrtek. Čas a místo zůstává stejný.

Florbal Sokolov

O prázdninách mají všichni volno

Od středy do soboty mají všechny kategorie volno z důvodu uzavřených tělocvičen. V neděli se odehrají turnaje dle rozpisu.

Florbal Sokolov

Odložení zápasu s Litvínovem

Na žádost SK BIVOJ LITVÍNOV byl odložen nedělní zápas ve Františkových Lázních.

Florbal Sokolov

Změna místa tréninků u přípravky a elévů.

Pozor, pozor od 21.9. je změna tréninků u kategorie přípravky, který se přesouvá na 5.ZŠ od 16:00-17:00hod. Po nich pak nastoupí elévové od 17:00-18:30 hod. Všechny změny jsou již aktualizovány v událostech v členské sekci.