35_20231007_174159.png
33_20230722_124113.png
74_20230926_190258.jpg

První reporty ze začátku sezóny

Dorostenky přivezly historicky první body z Litvínova. Ženy B a ženy GFG hrály ve Františkových Lázních. Starší žákyně s mladšími žáky hráli v Chebu. Muži jeli do Rokycan a starší žáci pořádali také domácí turnaj ve Františkových Lázních.

Do Litvínova jely minulý týden naše dorostenky GFG, které po výhře nad Českou Lípou 4:1 a prohrou 2:5 proti domácímu týmu Litvínov, zapsali historicky první body v této kategorii. 

Ženy B porazily Slávii Plzeň. Poté prohrály s novým týmem ze Sušice. Tým GFG se turnaj spíše nevydařil a tak odešly bez bodu.

Muži jeli do Rokycan, kde se utkali nejdříve s týmem Domažlic. 

"Tento zápas bohužel nebyl zdaleka tím, co bychom potřebovali hrát a tak jsme zaslouženě prohráli. Do druhého zápasu jsme nastoupili v trochu změněné sestavě a proti dosavadnímu lídrovi tabulky jsme předvedli náš zatím nejlepší týmový i individuální výkon. Bohužel jsme neproměnili hned dvě trestné střílení a tak jsme prohráli 4:7. Hrálo se velmi rychlý a agresivní florbal a určitě bylo na co koukat. Jsem rád, že se naše výkony každým zápasem zlepšují, i když kluci mají velice těžkou startovací pozici, jelikož tým se skládá z 95% z U23. "

sdělil trenér Michal Vaněk

V Chebu se odehrál turnaj mladších žáků a našeho týmu GFG Starších žákyň. Za tým mladších žáků nám sdělil své pocity trenér David Vaníček

"V sobotním turnaji mladších žáků, nám ve větším počtu pomohli naši elévové, kteří se své šance zhostili velice dobrým zapracováním do týmu. Z prvu jsme si zvykali na prostory a styl hry. V dalších zápasech jsme byli herně i týmově lepším celkem než ostatní, i když tomu výsledky hry neodpovídaly. Divácky a emočně velmi povedené zápasy na obou stranách."

Starší žáci pořádali také svůj první turnaj ve Františkových lázních. Jelikož ve stejný termín hráli i naše Dorostenky, tým byl doplněn mladšími žáky.

"Do týmu jsme zařadili hned čtyři mladší žáky, na kterých bylo vidět v prvních zápasech veliká tréma a až veliký respekt před hráči soupeřů. Z tohoto důvodu jsme i tyto zápasy prohráli. Do posledního zápasu jsme udělali rošádu v sestavě a na hře proti Chebu to bylo hned znát. Najednou se nám dařilo kombinovat a přecházet rychle do útoku. Naši mladší žáci se také velice aktivně zapojili. A je to příslib do dalších turnajů."

Trenér Michal Vaněk