78_20231023_234620.jpg

Nicol Hoferová zavřela proti Litvínovu bránu. Juniorky porazily Litvínov 4:0 a drží se tak na 3 příčce 2.ligy juniorek

Nemocné starší žáky nahradily starší žákyně, které doplnily tým a zahrály si tak 2. výkonnostní koš v 2.lize starších žáků. V sokolově se představila spojená kategorie elévek a mladších žákyň v soutěži elévů.

Elévky a Mladší žákyně
"Společně si poprvé zahrály i naše elévky a mladší žákyně. Tým hráček z Varů a Sokolova získával o víkendu cenné zkušenosti a na turnaji se jejich výkon rozhodně neztratil."
Napsala trenérka Andrea Vaňková.

Foto: Tišerová Karol


Juniorky
Nicol Hoferová zavřela svou branku a vychytala svou další nulu. Dva zápasy popsala krátce trenérka týmu juniorek Lucie Červenková: "V prvním zápase jsme se trochu prali s povrchem a úplně se nám nedařilo plnit to, co jsme si říkali před zápasem. Až ve 3.třetině jsme se do toho lehce dostaly a začaly z toho padat góly. Do druhého zápasu jsme nastoupily s respektem, ale 4 vyloučení na naší straně nás stálo lepší výsledek. Škoda nevyužitých brejků, ale máme na to Českou Lípu v sezóně dost potrápit."

GFG Florbal Sokolov Plamen -  SK Bivojky Litvínov      4:0
GFG Florbal Sokolov KV Plamen - FBC Česká Lípa       1:5

Starší žáci
Další turnaj starších žáků se odehrával v Klatovech, kam si kluci vybojovali v minulém kole postup do 2.výkonnostního koše. Vzhledem k velké marodce jsme do týmů zařadily celou pětku našich starších žákyň, aby tak načerpaly nové zkušenosti z podobných soutěží. Jejich turnaj popsal trenér David Vaníček:"Turnaj v Klatovech ve složení 50:50 se stržkami? Hlavně bych chtěl za jejich výkon poděkovat, celý turnaj byl velice vypjatý. Hráli jsme ve 2.koši, kde jsme narazili na zdatnější soupeře. I přesto, že výsledky neodpovídali ve větší míře skutečné hře, snažili jsme se bojovat a hrát do konce sil. Rád bych poděkoval i klukům, kteří vydrželi až do konce i přes početní nevýhodu kvůli marodce. Díky všem."