76_20231007_173451.jpg

Kategorie starších žáků a dorostenek úspěšní ve venkovních zápasech

Do Plzně jeli starší žáci, ze které si přivezli ze čtyř zápasů 7 bodů za dvě výhry a jednu remízu. Dorostenky přivezly další 3 body z Chomutova.

"Starší žáci jeli do Plzně opět se sestavou omlazenou o mladší žáky. Všechny zápasy byly z naší strany odbojované a byla vidět velká snaha všechny zápasy vyhrát. Nakonec se nám podařilo odjet s jednou porážkou, dvěmi výhrami a jednou remízou. Příští turnaj bychom měli být posilnění o hráčky z kategorie starších žákyň." Napsal o turnaji trenér Michal Vaněk.

Dorostenky zhodnotila trenérka Andrea Vaňková: " Druhý turnaj hráček po spojení třech západočeských týmů jsme odehrály v Chomutově. Hráčky šly do zápasů s plným nasazením a touhou vyhrát. První zápas dívky vedly, bohužel jsme druhou a třetí  třetinu téměř nevystřelily na bránu a bez zakončení se zvítězit nedá. Do druhého zápasu se dařilo právě toto změnit a i díky tomu jsme zvítězily. Navíc druhý zápas to byl právě náš tým, který určoval tempo a byl na balónku mnohem více než soupeřky. Těšíme se na další turnaj v České Lípě. "