Muži “A” v Divizi v prvním zápase berou 3 body.

První kolo divize a hned plný počet bodů. Hráči “A” si pro ně jeli k soupeři do Ústí nad Labem.

Zápas se hrál od začátku nahoru-dolu. V prvních dvou třetinách se přelévalo skóre od jednoho týmu k druhému, když jsme vedli, za chvíli bylo vyrovnáno. Poté jsme se dostali opět do vedení a v druhé třetině jsme dokonce prohrávali. Přesto se podařilo do konce druhé třetiny srovnat a světelná tabule ukazovala nerozhodné skóre 3:3. Musela tak rozhodnout třetí třetina, kde jsme se dostali do dvoubrankového vedení 6:4 a jelikož domácím nepomohla ani hra bez brankáře, další gól už nepadl, a tak zápas skončil naší výhrou 6:4 a prvními body do tabulky.
Perličkou celého zápasu byl náš hráč Jiří Pokorný(na snímku), který jako gólman celý zápas odehrál jako útočník. O gólový nášup se postaral Jan Skopový se 4 brankami a  Aleš Hoch, který si připsal důležité 4 asistence.

“Hra plná emocí a bojovnosti, místy s náznakem i pěkného florbalu. Děkujeme domácímu týmu a sudím. Za první tři body v sezoně jsme samozřejmě rádi, avšak máme pořád na čem pracovat.” zhodnotil zápas trenér Štěpán Mosler.