září 2023

GFG Florbal Sokolov KV PlamenFBC Česká Lípa
4:1
ne 17. 9. 2023 10:20 @ SH SPORTaS u Koldomu Litvínov, 1. liga dorostenek - skupina 2, 1. kolo
SK BIVOJKY LITVÍNOVGFG Florbal Sokolov KV Plamen
5:2
ne 17. 9. 2023 12:40 @ SH SPORTaS u Koldomu Litvínov, 1. liga dorostenek - skupina 2, 1. kolo
Florbal ChomutovGFG Florbal Sokolov KV Plamen
6:4
so 30. 9. 2023 9:00 @ SH Březenecká Chomutov, 1. liga dorostenek - skupina 2, 3. kolo
GFG Florbal Sokolov KV PlamenFlorbal Ústí
9:2
so 30. 9. 2023 11:20 @ SH Březenecká Chomutov, 1. liga dorostenek - skupina 2, 3. kolo

říjen 2023

FD TepliceGFG Florbal Sokolov KV Plamen
1:5
ne 15. 10. 2023 10:40 @ SH Česká Lípa, 1. liga dorostenek - skupina 2, 5. kolo
GFG Florbal Sokolov KV PlamenFBC Liberec
2:13
ne 15. 10. 2023 13:10 @ SH Česká Lípa, 1. liga dorostenek - skupina 2, 5. kolo
GFG Florbal Sokolov KV PlamenMocní Tuleni Podbořany
4:4
ne 29. 10. 2023 10:30 @ SH Kadaň, 1. liga dorostenek - skupina 2, 8. kolo
FBC DDM Kati KadaňGFG Florbal Sokolov KV Plamen
14:3
ne 29. 10. 2023 12:00 @ SH Kadaň, 1. liga dorostenek - skupina 2, 8. kolo

prosinec 2023

Florbal ÚstíGFG Florbal Sokolov KV Plamen
1:8
ne 3. 12. 2023 9:00 @ SH Chodov, 1. liga dorostenek - skupina 2, 11. kolo
GFG Florbal Sokolov KV PlamenSK BIVOJKY LITVÍNOV
3:1
ne 3. 12. 2023 12:30 @ SH Chodov, 1. liga dorostenek - skupina 2, 11. kolo
FBC LiberecGFG Florbal Sokolov KV Plamen
1:1
so 16. 12. 2023 10:10 @ SH Krupka, 1. liga dorostenek - skupina 2, 14. kolo
GFG Florbal Sokolov KV PlamenFBC Česká Lípa
3:5
so 16. 12. 2023 11:40 @ SH Krupka, 1. liga dorostenek - skupina 2, 14. kolo

únor 2024

FD TepliceGFG Florbal Sokolov KV Plamen
4:3
so 3. 2. 2024 9:00 @ ZŠ Františkovy Lázně, 1. liga dorostenek - skupina 2, 18. kolo
GFG Florbal Sokolov KV PlamenSK BIVOJKY LITVÍNOV
3:3
so 3. 2. 2024 12:50 @ ZŠ Františkovy Lázně, 1. liga dorostenek - skupina 2, 18. kolo
Mocní Tuleni PodbořanyGFG Florbal Sokolov KV Plamen
9:0
ne 18. 2. 2024 9:00 @ SH Chodov, 1. liga dorostenek - skupina 2, 19. kolo
GFG Florbal Sokolov KV PlamenFlorbal Chomutov
7:10
ne 18. 2. 2024 13:30 @ SH Chodov, 1. liga dorostenek - skupina 2, 19. kolo

březen 2024

FBC Česká LípaGFG Florbal Sokolov KV Plamen
– : –
ne 3. 3. 2024 10:10 @ SH Březenecká Chomutov, 1. liga dorostenek - skupina 2, 21. kolo
GFG Florbal Sokolov KV PlamenFBC Liberec
– : –
ne 3. 3. 2024 13:40 @ SH Březenecká Chomutov, 1. liga dorostenek - skupina 2, 21. kolo
GFG Florbal Sokolov KV PlamenFlorbal Ústí
– : –
so 16. 3. 2024 9:00 @ SH Krupka, 1. liga dorostenek - skupina 2, 23. kolo
FBC DDM Kati KadaňGFG Florbal Sokolov KV Plamen
– : –
so 16. 3. 2024 12:30 @ SH Krupka, 1. liga dorostenek - skupina 2, 23. kolo