Florbal Sokolov
NOVÝ ČLEN
ČLENSKÁ SEKCE
ROZPIS ZÁPASŮ
TRÉNINKY
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
NOVÝ ČLEN
ČLENSKÁ SEKCE
ROZPIS ZÁPASŮ
TRÉNINKY
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
menu
KLUB
KONTAKTNÍ INFORMACE
TRÉNINKY
TRÉNINKOVÉ HALY
MUŽI A CHLAPCI
DOROSTENCI
ELÉVOVÉ
STARŠÍ ŽÁCI
PŘÍPRAVKA
MUŽI
MLADŠÍ ŽÁCI
GFG DÍVKY
ŽENY GFG
ŽENY
JUNIORKY
DOROSTENKY
STARŠÍ ŽÁKYNĚ
MLADŠÍ ŽÁKYNĚ A ELÉVKY
NÁBOR
SOKOL ZONE
DOKUMENTY KE STAŽENÍ
VIZE A HODNOTY KLUBU
HISTORIE
EXESPORT
KONTAKTY
MANAGEMENT
TRENÉŘI
KLUB
KONTAKTNÍ INFORMACE
TRÉNINKY
TRÉNINKOVÉ HALY
MUŽI A CHLAPCI
DOROSTENCI
ELÉVOVÉ
STARŠÍ ŽÁCI
PŘÍPRAVKA
MUŽI
MLADŠÍ ŽÁCI
GFG DÍVKY
ŽENY GFG
ŽENY
JUNIORKY
DOROSTENKY
STARŠÍ ŽÁKYNĚ
MLADŠÍ ŽÁKYNĚ A ELÉVKY
NÁBOR
SOKOL ZONE
DOKUMENTY KE STAŽENÍ
VIZE A HODNOTY KLUBU
HISTORIE
EXESPORT
KONTAKTY
MANAGEMENT
TRENÉŘI
NOVÝ ČLEN
ČLENSKÁ SEKCE
ROZPIS ZÁPASŮ
TRÉNINKY
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
KLUB
KONTAKTNÍ INFORMACE
TRÉNINKY
TRÉNINKOVÉ HALY
MUŽI A CHLAPCI
DOROSTENCI
ELÉVOVÉ
STARŠÍ ŽÁCI
PŘÍPRAVKA
MUŽI
MLADŠÍ ŽÁCI
GFG DÍVKY
ŽENY GFG
ŽENY
JUNIORKY
DOROSTENKY
STARŠÍ ŽÁKYNĚ
MLADŠÍ ŽÁKYNĚ A ELÉVKY
NÁBOR
SOKOL ZONE
DOKUMENTY KE STAŽENÍ
VIZE A HODNOTY KLUBU
HISTORIE
EXESPORT
KONTAKTY
MANAGEMENT
TRENÉŘI
NOVÝ ČLEN
ČLENSKÁ SEKCE
ROZPIS ZÁPASŮ
TRÉNINKY
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
Muži A
Přehled
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Články
Muži A
Zápasy
Přehled
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Články
Všechny zápasy
Minulé
Budoucí
září 2022
sobota
10. 9.
Florbal Ústí B
Florbal Sokolov
so 10. 9. 2022 17:00
@
SC SLUNETA Ústí n/L
,
Divize, 1. kolo
4:6
so 10. 9. 2022 17:00
@
SC SLUNETA Ústí n/L
,
Divize, 1. kolo
neděle
18. 9.
1.FBC DDM Děčín IV
Florbal Sokolov
ne 18. 9. 2022 17:00
@
SH TJ Jiskra Nový Bor
,
Divize, 2. kolo
5:8
ne 18. 9. 2022 17:00
@
SH TJ Jiskra Nový Bor
,
Divize, 2. kolo
říjen 2022
sobota
1. 10.
BK REAL ROUDNICE n/L
Florbal Sokolov
so 1. 10. 2022 16:00
@
SH Krupka
,
Divize, 4. kolo
4:5
po prodl.
so 1. 10. 2022 16:00
@
SH Krupka
,
Divize, 4. kolo
sobota
8. 10.
Florbal Sokolov
FBC DDM Kati Kadaň
so 8. 10. 2022 15:30
@
ZŠ Františkovy Lázně
,
Divize, 5. kolo
5:14
so 8. 10. 2022 15:30
@
ZŠ Františkovy Lázně
,
Divize, 5. kolo
sobota
15. 10.
FBC Česká Lípa B
Florbal Sokolov
so 15. 10. 2022 20:00
@
SH Česká Lípa
,
Divize, 6. kolo
6:5
po prodl.
so 15. 10. 2022 20:00
@
SH Česká Lípa
,
Divize, 6. kolo
neděle
23. 10.
Florbal Sokolov
TJ Sokol Královské Vinohrady B
ne 23. 10. 2022 14:00
@
ZŠ Františkovy Lázně
,
Divize, 7. kolo
3:7
ne 23. 10. 2022 14:00
@
ZŠ Františkovy Lázně
,
Divize, 7. kolo
neděle
30. 10.
Florbal Chomutov B U23
Florbal Sokolov
ne 30. 10. 2022 15:00
@
Městská SH Chomutov
,
Divize, 8. kolo
8:5
ne 30. 10. 2022 15:00
@
Městská SH Chomutov
,
Divize, 8. kolo
listopad 2022
neděle
6. 11.
Florbal Sokolov
Kralupy Wolves
ne 6. 11. 2022 15:40
@
ZŠ Františkovy Lázně
,
Divize, 9. kolo
5:10
ne 6. 11. 2022 15:40
@
ZŠ Františkovy Lázně
,
Divize, 9. kolo
neděle
13. 11.
Florbal TJ Kobylisy
Florbal Sokolov
ne 13. 11. 2022 18:00
@
SH TJ Kobylisy
,
Divize, 10. kolo
23:0
ne 13. 11. 2022 18:00
@
SH TJ Kobylisy
,
Divize, 10. kolo
neděle
20. 11.
Florbal Sokolov
FbC Barracudas Slaný
ne 20. 11. 2022 14:30
@
ZŠ Františkovy Lázně
,
Divize, 11. kolo
3:6
ne 20. 11. 2022 14:30
@
ZŠ Františkovy Lázně
,
Divize, 11. kolo
neděle
27. 11.
Florbal Sokolov
1.FBC DDM Děčín IV
ne 27. 11. 2022 14:00
@
ZŠ Františkovy Lázně
,
Divize, 12. kolo
5:7
ne 27. 11. 2022 14:00
@
ZŠ Františkovy Lázně
,
Divize, 12. kolo
prosinec 2022
sobota
3. 12.
SK BIVOJ LITVÍNOV
Florbal Sokolov
so 3. 12. 2022 19:00
@
SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
,
Divize, 13. kolo
6:1
so 3. 12. 2022 19:00
@
SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
,
Divize, 13. kolo
neděle
4. 12.
Florbal Sokolov
SK BIVOJ LITVÍNOV
ne 4. 12. 2022 16:30
@
SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
,
Divize, 3. kolo
7:9
ne 4. 12. 2022 16:30
@
SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
,
Divize, 3. kolo
neděle
11. 12.
Florbal Sokolov
BK REAL ROUDNICE n/L
ne 11. 12. 2022 14:00
@
ZŠ Františkovy Lázně
,
Divize, 14. kolo
7:6
ne 11. 12. 2022 14:00
@
ZŠ Františkovy Lázně
,
Divize, 14. kolo
leden 2023
neděle
8. 1.
Florbal Sokolov
FBC Česká Lípa B
ne 8. 1. 2023 14:00
@
ZŠ Františkovy Lázně
,
Divize, 16. kolo
4:6
ne 8. 1. 2023 14:00
@
ZŠ Františkovy Lázně
,
Divize, 16. kolo
sobota
14. 1.
TJ Sokol Královské Vinohrady B
Florbal Sokolov
so 14. 1. 2023 19:00
@
TJ Sokol Vinohrady
,
Divize, 17. kolo
7:4
so 14. 1. 2023 19:00
@
TJ Sokol Vinohrady
,
Divize, 17. kolo
neděle
22. 1.
Florbal Sokolov
Florbal Chomutov B U23
ne 22. 1. 2023 15:30
@
ZŠ Františkovy Lázně
,
Divize, 18. kolo
7:6
sam. náj.
ne 22. 1. 2023 15:30
@
ZŠ Františkovy Lázně
,
Divize, 18. kolo
neděle
29. 1.
Kralupy Wolves
Florbal Sokolov
ne 29. 1. 2023 18:00
@
SH Kralupy nad Vltavou
,
Divize, 19. kolo
15:5
ne 29. 1. 2023 18:00
@
SH Kralupy nad Vltavou
,
Divize, 19. kolo
únor 2023
neděle
5. 2.
Florbal Sokolov
Florbal TJ Kobylisy
ne 5. 2. 2023 14:00
@
ZŠ Františkovy Lázně
,
Divize, 20. kolo
7:11
ne 5. 2. 2023 14:00
@
ZŠ Františkovy Lázně
,
Divize, 20. kolo
středa
8. 2.
FBC DDM Kati Kadaň
Florbal Sokolov
st 8. 2. 2023 18:00
@
SH Kadaň
,
Divize, 15. kolo
18:2
st 8. 2. 2023 18:00
@
SH Kadaň
,
Divize, 15. kolo
neděle
12. 2.
FbC Barracudas Slaný
Florbal Sokolov
ne 12. 2. 2023 18:00
@
SH Stochov
,
Divize, 21. kolo
9:4
ne 12. 2. 2023 18:00
@
SH Stochov
,
Divize, 21. kolo
neděle
19. 2.
Florbal Sokolov
Florbal Ústí B
ne 19. 2. 2023 14:30
@
ZŠ Františkovy Lázně
,
Divize, 22. kolo
5:14
ne 19. 2. 2023 14:30
@
ZŠ Františkovy Lázně
,
Divize, 22. kolo