Školení trenérů nováčků
V sobotu se náš klub rozšířil o dva trenéry, kteří se vydali do Plzně na školení nováčků. Přejeme jim tímto mnoho úspěchů v roli trenérů a aby je práce s dětmi co nejvíce bavila :)

V sobotu se náš klub rozšířil o dva trenéry, kteří se vydali do Plzně na školení nováčků. Přejeme jim tímto mnoho úspěchů v roli trenérů a aby je práce s dětmi co nejvíce bavila :)

Naše dívky si dnes jeli užít den florbalu do Kralup nad Vltavou na turnaj pod otevřeným nebem.