SokolovJazzmani
9:5(24:18,12:12,18:0)
so 9. 10. 2021 14:00 @ ZŠ Františkovy Lázně, Divize, 5. kolo

Víkend ovládly kategorie mladších žáků a mužů.

Mladší žáci, Muži "A" a Muži "B", hned tři týmy Florbalu Sokolov pořádal tento víkend své utkání na domácích palubovkách. Mladší žáci svůj první turnaj sezóny nepoznali chuť porážky, když 1x remizovali a 3x vyhráli. Muži "A" si připsali první plný počet bodů. Muži "B" se hrají v neděli taktéž na domácím hřišti ve Frantových Lázních.

Mladší žáci:

První turnaj mladších žáků v nové sezóně se konal na domácí půdě na ISŠTE v Sokolově. Kdy tým nepoznal chuť porážky, když první zápas s Karlovými Vary náš tým vedl, ale hostům se podařilo vyrovnat a tak se dělily body mezi obě družstva. Druhý zápas proti Chodovu bylo vidět, že chceme dát góly a tlačili jsme se na útočnou třetinu, kdy jsme toho využili a zápas pokojně dovedli do vítězného konce. Třetí tým, nováček soutěže, byla Aš, kdy jsme první půlku soupeře trošku podcenili, ale po poločase všichni zabrali a zápas s přehledem vyhráli. Aš nastupuje svou první sezónu a přejeme jim, ať vydrží, i když je to teď těžké. Do posledního zápasu jsme nastoupili proti Ostrovu a byl to zápas velice vyrovnaný, plný soubojů a i pěkných akcí. Dostali jsme se do vedení 2:0. Ostrov dokázal snížit, a i když se v poslední minutě snažil hrát bez brankáře, tak jsme vedení udrželi a připsali si další body do tabulky. Všechny zápasy provázely pěkné týmové výkony, kdy jsme se snažili hrát co nejvíce na půlce soupeře, což se nám i dařilo.

Muži "A"

Zároveň s mladšími žáky nastoupilo družstvo mužů na domácí palubovku ve Frantových Lázních k dalšímu utkání proti Jazzmani Žatec, kdy vybojovali první výhru 9:5. Zápas byl rozhodnut ve třetí třetině zápasu, kterou domácí vyhráli 3:0, a tím si připisují první plný počet bodů.

Muži "B"

V neděli odehrají své první utkání i druhé družstvo mužů také na domácí půdě ve Františkových Lázních.