Sokolov porazil Jazzmany vysoko 14:4

Muži "A" ve svém prvním utkání v novém roce 2022 jeli bojovat na hřiště týmu FbC Jazzmani Žatec. Šlo o souboj pro Sokolov o důležité body, jelikož Sokolov po covid pouze nedokázal navázat na výsledky z minulých let kdy končil v horních patrech tabulky a v letošní sezóně bojuje spíše o záchranu v Divizi, kdy je momentálně na předposledním místě. Za týmem Sokolova je už pouze tým Jazzmanů, kteří neuhráli ještě ani bod.

Utkání pro Sokolovské nezačalo vůbec dobře, když už ve druhé minutě prohrávali 2:0. Sokolov se ovšem dokázal zvednout a dokázal do konce druhé třetiny otočit skóre zápasu na 2:3. O zápase rozhodla smršť branek ve třetí třetině ve které sokolovští dokázali nastřílet hned 11 dalších branek a obdrželi pouze 2.