První historický gól za Florbal Sokolov v 2.lize žen vstřelila Šárka Havránková.

Tato sezóna je v našem klubu výjimečná jelikož jsme zaregistrovali hned dvě kategorie čistě ženských týmů a to kategorii "Starších žákyň" a pak "2.ligu ženy", který se skládá především z juniorek.

V tomto bychom chtěli jako klub pokračovat a rozšiřovat naše řady o dívky do všech věkových kategorií a nabídli tak další možnost ke sportování něžného pohlaví (i když na hřišti to tak určitě nevypadá  a je to pořádný boj :)).

Tento víkend odjížděly naše juniorky ke svým úplně prvním zápasům v 2.lize žen a vůbec nevěděly co je čeká. Přijaly výzvu a teď se sní budou rvát co to půjde. Výsledkově sice oba zápasy nevyšly, ale s tím se musí ještě nějakou chvíli počítat. Holky sbírají zkušenosti z každého odehraného přáteláku, turnaje a herně se můžou pouze zlepšovat s přibývajícím časem. Hlavním motorem je především dobrá parta a chuť dál bojovat a užívat si každý trénink a zápas. Jsme velice zvědavý jak se jim bude dařit v následujících utkáních.

Jako první vstřelený gól za tým žen si střelila Šárka Havránková, které přihrála Katka Musiejovzská a další budou přibývat.

První zápas s Rokycany měl od začátku jasného favorita a tak se naše dívky museli sáhnout na morální dno a strpět porážku 14:0. K druhému zápasu dívky nastoupily proti Plzni a tento zápas byl až do začátku třetí třetiny velice vyrovnaný. Na třetí třetinu však nezbyla dívkám energie a tak i druhý zápas vyšel výsledkově lépe pro protihráčky. Pozitivní je, že se dívky prvním zápasem otrkaly a v druhém podaly o mnoho lepší výkon.