Nabitý víkend čekal na pět kategorií

Hned pět kategorií odehrálo o víkendu svá utkání. Junioři dohrávali svůj zápas ve čtvrtek.

Své druhé kolo si odehrály naše ženy v 2.lize žen. Nejdříve si zahráli proti TJ Plameni Chodov a pak proti SPORT CLUB Klatovy. Oba zápasy sice prohrály, ale určitě jde vidět veliké zlepšení samotných hráček a myslíme si, že na konci sezóny už budou rovnocennými soupeři pokud vydrží jejich nastolené tempo. Každým dalším zápasem každá hráčka nabírá cenné zkušenosti.

Muži hráli doma s TJ Lokomotiva Louny, které porazili v prodloužení 8:7 a připsali si tak další 2 body do tabulky.

Další premiéru si odehrála úplně nová kategorie starších žákyň, kdy si holky připsaly první bod za remízu proti FB Hurrican Karlovy Vary a ve třech utkáních dokázaly nastřílet úctyhodných 9 branek.

Mladší žáci jeli do Chodova ke svému dalšímu ligovému turnaji. Zde si vybojovali dalších 6 bodů do tabulky.

Poslední kategorií která odehrála své první zápasy o víkendu byli naši nejmenší z řad přípravky kteří si ve Varech užili spousty zábavy a nových zážitků ze svých prvních ostrých startů v soutěži.

Ve čtvrtek, na svátek odehráli další ze zápasů i naši Junioři. Svůj zápas bohužel ztratili v posledních 2 minutách zápasu a tak odjeli domů bez bodu.