Florbal Sokolov
9_1637905460.jpg
19_20211126_063856.png

Mladším žákům se v Aši nedařilo

Mladší žáci vyráželi do Aše, kam z pěti družstev přijelo pouze čtyři. Tým Chodova se bohužel nemohl účastnit z důvodu karantén. Náš tým také jel ve velmi okleštěné sestavě a tak měl příležitost vzít úplné tři nováčky. I tak jsme přijeli v 10 lidech.

První zápas proti domácím z Aše jsme hráli celkem pohodovou hru. Plnily úkoly dané před zápasem a také se to promítlo do gólových šancí. První zápas jsme tedy vyhráli. Poté jsme měli dva zápasy pauzu, kdy jsme přišli o dalšího hráče, jelikož se mu udělalo špatně. 

Další zápas proti Karlovým Varů byl naprosto jednoznačně v rukou Varů. Ti na nás vlítli a svou velmi krásnou a aktivní hrou nás tlačili skoro celý zápas. Pozitivní na tomto zápase i když jsme prohráli 5:1 byla velké odhodlání a bojovnost. Tento zápas jsme museli díky dobré hře protivníka skoro celý odbíhat hlavně bez míčku. 

Po krátké desetiminutové přestávce jsme nastoupili do posledního zápasu proti Ostrovu. Bohužel naši hráči už neměli po velice náročném běhavém předchozím utkání síly na nějakou aktivní hru a tak jsme i tento zápas prohráli. 

Na konec bych chtěl poděkovat našim rodičům dětí, kteří fandí a podporují děti normálním způsobem, jelikož jsem byl velmi rozčarován ze zesměšňování hráčů ze strany rodičů týmu Ostrova. Asi by se měli nad sebou trošku zamyslet z jakého důvodu jsou tam ty děti. Dále bych chtěl pochválit naše nové tváře v týmu, protože na svůj první turnaj se snažili a bojovali co jim síly stačily.