Florbal Sokolov
8_20210913_175135.png

Florbal Sokolov na Czech Open 2021

Zastoupení našich juniorek v Tatran Střešovice

I přes prázdniny a dobu dovolených hráči našeho klubu nezahálí. Tentokrát naše hráčky Simona Repíková, Adéla Čížková a Klára Hrbková využily nabídky našeho klubového partnera Tatran Střešovice a vyrazily si "Zažít Tatran" na prestižní turnaj Czech open 2021, holky bojovaly jak lvice v týmu složeném převážně z dorostenek a přesto, že hrály proti týmům složeným z dospělých hráček, nedaly svou kůži lacino, tedy nezbývá, než holkám poděkovat za skvělou reprezentaci našeho klubu Florbal Sokolov a popřát jim mnoho úspěchů do nadcházející soutěžní sezóny, takže Símo, Klárko a Áďo, moc díky. 

Závěrem pak pár slov Marka Michálka - trenéra Tatranu Střešovice, která hovoří za vše: " Pátý až osmý nejlepší tým Czech open 2021 kategorie žen open = dorostenky Tatranu a dorky a dvě junky partnerských klubů z Písku a Sokolova. Pro mě v podstatě vítězky tohoto turnaje. Díky za tu snahu a čirou radost ze hry. "
Florbal Sokolov pak děkuje Tatranu Střešovice za příležitost zažít Tatran. #společněrychleji

Další články z rubriky

Florbal Sokolov
13_20210923_214204.jpg

Florbal Sokolov s MŠ Alšova opět v akci

Tento týden, se MŠ Alšova díky spolupráci s naším klubem opět mohla proběhnout a vyzkoušet si s námi trénink od pohybovek po florbal.

10_20210920_154318.png

Hledáme trenéra či trenérku!

Hledáme trenéra či trenérku ke starším kategoriím především ke kategoriím starších žáků, dorostu a juniorů.