Ženy GFG přivezly ze Šťáhlav 4 body

První výhra a remíza v 2.lize žen znamenala první 4 body do tabulky. Ženy proti Plzni udržely i svou první vychytanou nulu a vyhrály 4:0. Druhý zápas skončil remízou 4:4 proti Chodovu. Hodnocení zápasů žen a dalších kategorií najdete v článku.

Ženy a hodnocení trenéra Lukáše Grundlera: "Druhý turnaj žen byl ve znamení 4 bodů, což je stejný počet, jako se povedlo hráčkám vybojovat za loňskou sezonu.

V prvním zápase jsme hned od začátku udávali tempo utkání a převážně drželi utkání v našich rukách. Naším cílem bylo držení míčku a kontrola hry, což se nám celkem dařilo.

V druhém zápase se nám povedlo otevřít skóre utkání. Bohužel poté přišlo několik chyb v podobě nedůsledného přistupování k hráčkám, které protihráčky trestaly. Soupeři se podařilo odskočit na rozdíl 2 branek. Naší aktivnější útočnou hrou se nám během třetí třetiny podařilo v napínavé přestřelce dorovnat utkání.

Musím družstvo v obou zápasech pochválit, protože bylo snahou hrát až do poslední chvíle a povedlo se vyhecovat v lepší týmový výkon."

Starší žáci
Hráli na "domácí půdě" ve Františkových Lázních další ze svých zápasů tentokrát ve druhém koši.
Hodnocení turnaje trenéra Michal Vaňka: "Vzhledem k velké dlouhodobé marodce v týmu, jsme opět hráli s namíchanou sestavou a snažíme se zapracovávat některé ze starších žákyních a mladších žáků. V prvních dvou zápasech jsme byli i při velkých šancích před brankami soupeře velice neproduktivní a nedařilo se nám ani při únicích dopravit balónek do sítě soupeře.
    Poslední zápas proti Domažlicím jsme vyzkoušeli prohodit různé posty a konečně jsme začali dávat góly a dokázali jsme i v zadních řadách podržet balónek a přenášet jej z jedné strany na druhou, což přineslo převahu na míčku a zaslouženou výhru 3:1."

Elévové
Bojovali v Karlových Varech a když porazili všechny své soupeře odjeli domů na dobrý oběd bez jediné porážky. "Do nedělního turnaje naši Elevové naskočili s velmi dobrou náladou a chutí bojovat o každý míček. Nezalekli se žádného soupeře a nakonec ze všech odehraných zápasu a vyšli jako vítězové." Komentář trenéra Miroslava Haindla.

Muži A
Jeli do Chomutova. Po vyrovnaných dvou třetinách opět naše družstvo propadlo ve třetí třetině. A odjelo tak domů bez bodu.