32_20220802_062003.png
24_20220331_174350.jpg

Víkendový report

O víkendu hrály kategorie juniorů, starších žáků, starších žákyň a našich nejmenších. 2.4. budeme mít v akci pouze mladší žáky a to na domácí půdě v hale ISŠTE Sokolov.

Junioři jeli do Plzně kde odehráli dobré první utkání když porazili FBŠ Slávia Plzeň B 7:6. Druhý zápas proti Gorilám z Plzně jim však nevyšel a prohráli jej 5:11.

Do Šťáhlav jeli na svůj turnaj starší žáci. V prvním zápase svou neaktivní hrou darovali FbC Plzni zasloužené vítězství 9:2. Druhý zápas proti Domažlicím vypadal už lépe a hra byla v celku vyrovnaná. Sokolov bohužel musel od začátku utkání dotahovat náskok soupeře a tak i tento zápas skončil vítězstvím pro soupeře 6:4. Turnaj jsme zakončili výhrou proti Tlučné 8:1 a zlepšili si tak náladu na cestu domů.

Samostatná dívčí kategorie starších žákyň pořádala svůj domácí turnaj na 6.ZŠ Sokolov. Hráčky se utkaly proti tradičním soupeřům z Karlových Varů, Slávii Plzeň a Mariánským Lázním. Na soupisce Sokolovského týmu bylo hned 15 hráček. Pro některé to byl první turnaj a jsme rádi, že se nám dívky rozrůstají.

Komu se ovšem velice dařilo byla naše nejmladší kategorie přípravky, která si zajela do Karlových Varů pro skalp všech varských týmů a remízu 8:8 proti Chodovu. Celkové skóre 43:29 je ukázkou velikého nasazení a snahu o co nejvíce útočnou hru. Všichni odjeli domů spokojení a to je nejdůležitější :)  


V sobotu 2.4. tímto všechny zveme na domácí turnaj mladších žáků do sportovní haly ISŠTE, kde od 9:00 hod. začne první utkání proti Chodovu.