66_20230223_120443.jpeg

Starší žáci udrželi druhý koš. Ženy v 2.lize a Muži "A" v divizi bez bodů.

O víkendu pořádáme turnaj pro přípravku a v neděli mladší žáky a starší žákyně.

Starší žáci jeli do Plzně hrát druhý koš díky nemocem v 9+1 i tak si ovšem zajistili udržení do dalšího kola v druhém koši. 

Karlovy Vary x Sokolov
Do zápasu jsem vstoupili poměrně dobře, když se nám dařilo i přes obdržení prvních dvou branek držet krok a nepouštět soupeře před naší branku a naopak vstřelit soupeři gól. Bohužel soupeř svou aktivitou a naopak naším pozdním přístupem k hráčům připsal všechny 3 body.

Klatovy x Sokolov
Do druhého zápasu, který se odehrál pár minut po prvním jsme chtěli změnit hlavně vytváření okamžitého tlaku na soupeře s míčkem a tato taktika se nám vyplatila, když soupeř pod napadáním dělal chyby a naši hráči je dokázali trestat zakončením do soupeřovi branky.

Slavia Plzeň x Sokolov
Třetí zápas byl jednoznačně první polovinu zápasu v našich rukách. Bohužel jsme nedokázali několikrát proměnit šance takříkajíc do prázdné kasy a tak přišel trest v podobě gólu do té naší. I když jsme se snažili, prostě to tam nenapadalo a naopak soupeř ke konci zápasu využil naší snahy rozhodnout zápas a trestal naopak on nás z rychlých brejků.

V neděli jsme pořádali nejprve 2.ligu žen a poté Divizi A našich mužů. V těchto duelech jsme bohužel neuspěli.