Starší žáci přivezli všech 9 bodů z Plzně.

Ženy zažily přestřelku s FbC Plzeň a muži "A" nový rok začali porážkou.

Starší žáci
Jeli do Plzně zahrát si 3.výkonnostní koš a dalo by se říct pro povinné body. Do bojů se zapojily samozřejmě i naše starší žákyně, kterým hra proti chlapeckým týmům velice pomáhá a jsme rádi, že se holky nebojí a občas se zdá, že i kluky na palubovce trochu deptají :).
První zápas proti Rokycanům jsme nastoupili nejlíp jak to šlo, když se po vyhraném buly všichni hráči dotkli míčku a vsítili tak po krásné kombinaci první gól po pouhých 8 vteřinách. Poté se hra už přelévala z jedné strany na druhou. Rokycany dokázaly vyrovnat, ale po pár vteřinách jsme si vedení vzali zpět a dotáhli první zápas do vítězného konce.
Druhý zápas s týmem Plzeň Gorily Tlučná nám velice pomohla nekoncentrovanost hráčů, kteří se až příliš zabývali výroky rozhodčích a nesoustředili se tak na hru. My jsme naopak při každé příležitosti nabádali hráče, aby zůstali u své hry, nesnažili se oplácet a byli trpělivý. Kdy se nám tento krok vyplatil a po první polovině 1:1 jsme druhou polovinu zápasu vyhráli jasně 4:0.
Po 10 minutové pauze jsme šli do dalšího zápasu proti Chebu, který do té doby nepustil jediný gól proti předcházejícím soupeřům. Po X neproměněných gólovek takříkajíc do prázdné branky skončila polovina zápasu vyrovnaně 2:2. O přestávce jsme si řekli, že musíme hrát stejným stylem a nějaká ta branka tam už musí padnout a to se také stalo. Druhou půlku jsme rovněž vyhráli 4:0 a odvezli si z turnaje všechny body a těšíme se zase na 2. koš, kde sice máme vyrovnanou hru, ale soupeř nás vždy přehraje díky své produktivitě na které musíme zapracovat.

Na snímku s Filipem Grznárem.

Ženy
Turnaj se odehrál v Chodově a jako první na řadu přišel souboj s FbC Plzeň, který skončil pro nás první velkou přestřelkou s vyrovnanýma třetinami a konečným skóre 6:6.
Druhý zápas proti domácímu Chodovu hrubě nevyšel vstup do druhé třetiny, kdy jsme dostali během 2minut hned 3 góly. Nic nezměnily ani 2 góly v poslední třetině a domácí vyhráli 4:2.

Muži "A"
Do dalšího kola v Divizi zavítali hráči z České Lípy do Františkových Lázních . V našem týmu proběhlo pár změn v sestavě. Bohužel ani tento krok nepomohl a po třetinách 1:3, 2:3, 1:0 jsme prohráli 4:6 :(.