32_20220802_062003.png
33_20230722_124113.png
33_20220420_015520.jpg

Starší žáci a přípravka dohráli sezónu. Junioři doma. Obě dívčí kategorie také v akci.

V neděli 10.4. 22 vyběhlo na palubovky hned čtyři kategorie. Starší žáci a junioři pořádali domácí turnaj ve Františkových Lázních. Starší žákyně a ženy jeli do Plzně.

Starší žáci:
Nedělní den ve Františkových Lázních byl velice dlouhý a náročný. Od 8:00 hod. zde pořádali svůj turnaj starší žáci, kteří díky pořádání hostili první výkonnostní koš a i přes velkou bojovnost se nepodařilo uhrát více než jeden bod za remízu z Tachovem.

Výsledky zápasů:
FBŠ Plzeň - 3:0
Tachov - 2:2
K.Vary Hurrican - 4:2
FbC Plzeň - 5:2

Junioři:
Hned po skončení turnaje kategorie starších žáků nastoupili ke svému turnaji také naši junioři. Ti se nejdříve utkali se soupeřem z Klatov a po krátké přestávce s FBŠ Plzeň. S bilancí jedné prohry a jedné výhry berou další tři body do tabulky. Naši junioři vstoupili do obou zápasů velice dobře, ale bohužel jejich časté vylučování bylo příčinou vysokého počtu obdržených branek.

Výsledky zápasů:
Klatovy - 11:5
FBŠ Plzeň - 8:9


Starší žákyně:
Do Plzně jely starší žákyně bojovat o další body a důležité zkušenosti. Do turnaje vstoupily naše holky velice dobře, když vysoko porazily Karlovy Vary. Poté se jim ovšem moc nepovedl druhý zápas s Plzní. Ten ovšem odčinily opět výhrou nad Mariánskými Lázněmi.

Výsledky zápasů:
K.Vary Hurrican - 4:13
Slavia Plzeň - 1:14
Mariánské Lázně - 2:9

Ženy:
Se staršími žákyněmi do Plzně jel i náš tým žen složený převážně z juniorek. Ženy první zápas prohráli s Chodovem. V druhém zápase opět ale předvedl zlepšený výkon a potvrdily tak, že tato sezóna byla hlavně o získání důležitých zkušeností, které se ke konci sezóny začaly přeměňovat v první vítězství a další remízy. Velice se nás potěšila i pochvala od trenérů soupeře, kteří chválí veliký progres ve výkonech.

Výsledky zápasů:
Plamen Chodov - 2:8
Klatovy - 2:2

O velikonočním víkendu sehráli své turnaje také kategorie přípravky a elévů v Karlových Varech. 

Foto: Elévové

Relax našich nejmenších mezi zápasy :)