35_20231007_174159.png
33_20230722_124113.png
81_20231206_150840.jpg

Přípravka se ukázala před domácím publikem v Sokolově.

Dorostenky byly 100%, dorostenci odjeli z Františkových Lázní bez bodu. Ženy A v Rokycanech získaly všech 6 bodů naopak druhý tým žen B odjel s prázdnou.

Přípravka a minipřípravka:

Naši nejmladší hráči a hráčky se minulý víkend představili v nových dresech na domácí palubovce v sokolovské hale ISŠTE. Turnaje se sice nemohli zúčastnit úplně všichni hráči, ale za to si turnajový den vyzkoušeli i ti nejmladší z řad minipřípravky nebo těch, kteří teprve nedávno poprvé chytli florbalku do ruky a prvně pinkli do míčku s dirkami :) Můžeme říct, že všechny zápasy byly odehrané na maximální úsilí a všichni si zasloužili pochvalu. 

Dorostenky byly 100%

Ty hrály svůj turnaj v Chodově proti týmu Ústí a Litvínovu. Zápas s Ústím tým dorostenek jasně vyhrál 8:1. Druhý zápas proti Litvínovu byl dosti vyhrocený a bojovalo se o každý míček. Naše hráčky však i svůj druhý zápas dotáhl do vítězného konce za stavu 3:1. 

Dorostenci

Bohužel oba své zápasy proti FBŠ Slavit Plzeň B a Plzeň Gorily Tlučná prohráli. Report zaslal trenér Martin Hofer: "V počtu 7 hráčů z toho dvě hráčky dorostu dnes odehráli první domácí dvouzápas. I když jsme byly v početní nevýhodě nedarovali soupeři ani jeden zápas zadarmo. Nekonaly se bodové žně, ale je třeba vyzdvihnout výkon hráček a hráčů, kteří se soupeři odehráli vyrovnaná utkání. Měli jsme několik krásných šancí, avšak ty nekončili v brance soupeřů. Veliká škoda, že štěstěna v koncovce nám nepřála.
Chtěli bychom jako trenéři poděkovat především holkám, které soupeře potrápily, což pochválili i trenéři soupeřů. “Holky smekám pomyslný klobouk”, a ještě jednou moc děkujeme za pomoc. Dále bychom chtěli poděkovat i klukům, z nich někteří odehráli oba zápasy bez střídání. Celý tým plnil stanovené úkoly, což dokazují jednotlivé třetiny každých utkání. I za toto je třeba hráčům poděkovat."

Ženy A a Ženy B

V Rokycanech si družstvo A-týmu poradilo se všemi soupeřkami a připsaly si tak všech 6 možných bodů a drží si tak 1.příčku v 2.lize žen. Svou výherní šňůru prodloužily na 6 zápasů v řadě :).  Druhý tým žen "B" žádný bod domů do Sokolova nepřivezl, když prohrál s "A"týmem 1:7 a s týmem domácích Rokycan 1:2.