32_20220802_062003.png
52_20221006_204921.jpeg

O víkendu vyrazili do bojů i naši nejmenší

Přípravka a elévové začali svoji zápasovou sezónu v Karlových Varech. Starší žáci jeli do Domažlic a Muži "A" zůstávají neporažení. Více v článku.

V sobotu si své zápasy odehráli nejdřív naši nejmenší z přípravky, starší žáci a muži "A". V neděli do bojů vstoupili i naši elévové.

Přípravka

"V sobotu se naši nejmladší zúčastnili prvního turnaje, který se konal v Karlových Varech. U dětí byla vidět bojovnost a skvělé nasazení. Odehrály 5 zápasu a v každém z nich si vedly výborně." zhodnotila t

urnaj trenérka Míša Vokounová.

Starší žáci

Jeli do Domažlic ve velmi slabém počtu z důvodů nemocí. Proto jsme povolali jednu útočnou trojici mladších žáků a čtyři starší žákyně.

"V prvním zápase bylo vidět nervozita holek, které vůbec poprvé okusili hru v pěti na velkém hřišti. Hra stála tedy především na Kubovi Husákovi, Radimovi Holešovi a Danielovi Svatošovi, kteří jako správní lídři svou produktivitou dostali družstvo brzo do vedení. Celý zápas jsme vedli a před koncem jsme bohužel dostali gól v oslabení a následně jsme se doslova zbláznili a chtěli urvat opět vedení na svou stranu. Když jsme bláznivě chodili středem hřiště do plných a to se stalo taky osudnou chybou, když se dostal odražený míček k soupeři a ten se k našemu neštěstí trefil. Zápas tak skončil prohrou 4:5.
Druhý zápas byl spíše odpočinkový a s přehledem jsme vyhráli 9:2.
Do třetího zápasu jsme nastupovali po 10 minutové přestávce. Soupeř měl výhodu jednoho zápasu pauzy a tak na nás vlétnul svým pohybem. Po pomalém předchozím zápase to byl pro hráče šok a tak jsme během chvilky prohrávali 0:2. N
eustále jsme si na střídačce museli říkat, že musíme ustát počáteční tlak a zůstat na dostřel. Tato taktika se nám vyplatila a zápas jsme dokázali obrátit ve svůj prospěch. Ve druhé části zápasu se podařilo vstřelit branku pouze soupeři po nešťastné teči a tak zápas skončil remízou 3:3." Uvedl trenér Michal Vaněk

Muži A
Další zápas odehrálo naše hlavní družstvo ve sportovní hale Krupce. To jelo s jediným cílem a tím byl zisk dalších bodů. Tento cíl splnili a domů si odvezli 2 body za výhru v prodloužení. Týmu se daří a tuto sezónu ještě nepoznali hořkost porážky. 

Elévy 


Jako jediná kategorie bojovala v neděli. V týmu elévů bojovali i naši hráči z přípravky. Turnaj nám ukázal věci na kterých zapracovat.