32_20220802_062003.png
30_20220303_020649.jpg

Muži se posledním zápasem zachránili od sestupu.

Nejdůležitější věcí z minulého víkendu je zpráva, že muži díky zlepšeným výsledkům z posledních zápasů se zachránili od sestupu z celostátní soutěže - Divize. Starší žákyně poprvé porazili Plzeň a přípravka sbírala další herní zkušenosti v Karlových Varech. Ženy vyjely v osmi bojovnicích do Klatov.

Muži - A

Posledním zápasem proti Chomutovu B21 si můžou muži oddychnout, jelikož se jim díky bodům, které sbírali v dohrávkách odložených zápasech podařilo udržet i na příští sezónu celostátní soutěž a to Divizi. Chomutov porazili 13:5. 

Patrik Soukup
ilustrační foto ze zápasu proti Kati Kadaň

U družstva Sokolova se stal Patrik Soukup mužem, který nasbíral nejvíc bodů. Ve 20 zápasech nasbíral hned 51 bodů za 36 branek a 15 asistencí. Patrik se stal i nejlepším střelcem. Nutno říci, že ale všichni, kteří bojovali o udržení i když situace nebyla vůbec jednoduchá zaslouží velkou pochvalu. Všem hráčům gratulujeme a děkujeme, že Sokolov bude i v příští sezóně hrát celostátní soutěž.Ženy

Do Klatov vyrazila hrstka bojovnic pokusit se o svoje první body do tabulky. První zápas hráli proti Chodovu a díky hattricku hráčky Natálie Vaníčkové, jsme zápas prohráli 1:3. Do druhého zápasu jsme nastoupili proti Klatovům. Ti ukázali především ukázku v proměňování šancí a tak i tento zápas naše družstvo juniorek a žen prohrálo t

entokrát 1:10. 
Musíme ale říci, že holky odvádí velkou práci a za tuto sezónu, do které také vstupoval Covid atd. ušli velký kus cesty. Budeme doufat, že se ženám podaří do konce sezóny užít si své první body do tabulky.


Starší žákyně

Ve stejný den jako ženy jely do Karlových Varů bojovat i naše druhé  kompletně nové družstvo starších žákyň. 

Shrnutí trenéra Davida Vaníčka :"Holky bojovaly a myslím si, že si to užily, až na krátké zaváhání v prvním zápase, kde jsme polevili a přišlo i zranění kotníku naší Cely. Jinak za mě super. Hrálo se do poslední vteřiny."

To by odpovídaly i průběhy jednotlivých zápasů, kdy 9 minut před koncem zápasu s Karlovými Vary jsme vedli 4:1 a nakonec díky slepeným gólům v posledních minutách prohráli 4:5. 

V druhém zápasu jsme uštědřili první prohru dosud neporaženému soupeři z Plzně 4:2.

Třetí zápas proti Mariánským Lázním sehráli s nerozhodným výsledkem 7:7.


Přípravka

Do Varů jeli i naši nejmenší. Byla vidět bojovnost, odhodlání a radost po každém vstřeleném góle. Děti byly spokojené a odjížděly z turnaje plné pozitivních zážitků. Naše lajna růžových čelenek, jak říkáme naší nejmenší čistě holčičí lajně se také dařilo a ukázali, že i s holkami se prostě u tohoto sportu počítat :).