Mladší žáci jeli do Karlových Varů.

V sokolovské hale ISŠTE se pořádal turnaj elévů. Mužům nevyšli obě třetí třetiny proti Kadaňi a Slávii Praha. Mladší žáci hráli v Karlových Varech.

Elévové
Do sokolovské haly ISŠTE přijelo na turnaj elévů všech 6 družstev. Sokolov pořádal turnaj v domácích podmínkách, děti si turnaj užily. Byly velice bojovné a nebály se ani o hlavu větších dětí.

Mladší žáci
V Karlových Varech se odehrál další turnaj mladších žáků. První zápas proti Aši jsme jasně dominovali a odměnou bylo vítězství 6:1. Druhý zápas proti Chodovu jsme celý zápas vedli, ale nakonec minutu před koncem za stavu 2:1 se soupeři podařilo vstřelit branku a zápas tak skončil 2:2. Do třetího zápasu s Karlovými Vary jsme vstoupili lépe a dostali se do vedení. Vary ovšem dokázaly brzo srovnat a dále se zápas dlouhou dobu hrál za stavu 2:2. Bohužel ke konci zápasu padla branka do naší branky a 5 sekund před koncem zpečetil svou čtvrtou brankou do naší sítě soupeř a tak jsme s K.Vary prohráli 2:4. Poslední zápas jsme hráli se současným lídrem tabulky a to s Ostrovem a jelikož jsme nedokázali vstřelit soupeři branku. Ostrov vyhrál zaslouženě 0:3.

Muži A
Ve čtvrtek jeli odehrát dohrávku proti Kadani, která je na první příčce současné tabulky. Sokolovští vstupovali do třetí třetiny za vyrovnaného stavu 3:3 a doufali v cenný skalp těžkého soupeře. Ten ovšem poslední třetinu vyhrál 4:1 a tak rozhodl zápas ve svůj prospěch na konečných 7:4.
Jako přes kopírák se odehrával sobotní zápas proti Slávii Praha, která přijela do Františkových Lázních. Za stavu 2:2 po druhé třetině nám došly síly a hráči z pražské slávie vstřelili 4 branky a tak i druhý zápas Sokolov prohrál 2:6. Nejspíše se projevuje únava hráčů ve třetích třetinách z velmi náročných dohrávek během pár dní.