86_20240215_162210.jpg

Mladší žáci dohrávali v Ostrově

V sobotu čekali mladší žáky v Ostrově další 3 zápasy. V tomto turnaji si naši borci odvezli 4 body za jednu výhru, remízu a prohru.

Zhodnocení turnaje trenérem Michalem Vaňkem. "Turnaj mladších žáků, začal s týmem z Chebu. Začátek zápasu jsme měli několik vyložených šancí, ale golman Chebu dokázal podržet svůj tým a tak první půlka zápasu byla velmi vyrovnaná. V druhé půlce jsme se po neproměněných šancí asi soupeře zalekli a protivník toho dokázal využít a začal nás takticky přehrávat a střílet branky. Po krátké přestávce nás čekal druhý zápas s K.Vary. Opět to byl vyrovnaný zápas, tentokrát celou dobu a zápas tak skončil remízou. Třetí a poslední zápas toho dne jsme nastoupili do zápasu s domácím celkem Ostrova. Tento soupeř je pro nás velice nepříjemný hlavně svým chováním na hřišti a většina zápasu je tak velice vyhrocená. Toto utkání jsme ale s přehledem vyhráli.
Celkově bych zhodnotil průběh turnaje asi takhle. První zápas a druhý zápas jsme měli problém s pohybem hráčů na hřišti. Drželi jsme se zbytečně blízko u sebe místo toho, abychom co nejvíce využívali celého prostoru hřiště. Byl jsem rád, že i po pouhé 5 ti minutové přestávce po prvním zápasu jsme dokázali fyzicky uhrát a ke konci druhého zápasu dokázali soupeře zatlačit na vlastní polovinu. Třetí zápas jsem rád, že hráči dokáží udržet nervy na uzdě a dokáží se většinou soustředit na svou hru."