91_20240619_175837.jpg

Minipřípravka na turnaji Butchis v Praze.

Sokolovský florbal zakončil sezónu 2023/2024 turnajem minipřípravky Butchis MiniCup 2024 v Praze!

Sedm statečných florbalistů, včetně tří úplných nováčků, reprezentovalo Sokolov na turnaji Butchis MiniCup 2024 v Praze a s nadšením a vervou bojovali od prvního do posledního zápasu. Již tradičně se Sokolov pyšní největším zastoupením holčiček (4/7) ze všech zúčastněných týmů, a i tentokrát předvedly s kluky vyrovnané výkony, které vykouzlily úsměv na tváři trenérce GFG sekce Andy Vaňkové. I když se Sokolovu podařilo zvítězit pouze v jednom utkání, a to paradoxně proti Spartě, která nakonec turnaj vyhrála, všichni si turnaj maximálně užili a dali do něj maximum. O tom svědčí i fakt, že 10 minut po odjezdu z turnaje už většina z nich spala v autě s medailí za účast na krku.

Mladí florbalisté v Sokolově dokazují, že s odhodláním a nadšením se dá dosáhnout velkých věcí. I přes menší počet vítězných utkání předvedli neuvěřitelnou bojovnost a radost ze hry, která z nich dělá hvězdy zítřka. Sokolovský florbal je na ně nesmírně hrdý a děkuje všem hráčkám, hráčům a rodičům za jejich podporu a neutuchající zájem.

Těšíme se na další turnaje plné napínavých zápasů, přátelství a fair play, a věříme, že s takovým nadšením mladých talentů se budou dít věci!

Petr Přibyl