Juniorky prohrály. Mladší žáci a starší žákyně hráli v Sokolově. Muži A v malém počtu podlehli v dvojzápase s Litvínovem.

Juniorky doplatili na nezkušenost a osobní chyby. Starším žákyním se naopak dařilo. Mladší žáky doplňují čím dál víc elévové. Muži "A" bojovali dva dny po sobě v Litvínově.

Juniorky hrály v neděli 4.11. v Chomutově.

Trenérka Martina Lerchová k zápasům uvedla: " Do prvního utkání holky vstoupily skvěle. Byly aktivní, důrazné a dokonce si vypracovaly více šancí než soupeř. Branku se nám ale vstřelit nepodařilo. Po druhé třetině, která se nám hrubě nepovedla, přišlo opět zlepšení v poslední části utkání. Vytvořily jsme si řadu gólových šancí, ale nedokázaly jsme být produktivní. Druhý zápas byl od začátku do konce vyrovnaný. Soupeř sice vstřelil první gól utkání, ale do konce první třetiny se nám podařilo skóre utkání vyrovnat. Po bezbrankové 2. třetině se nám podařilo vstřelit gól na 2:1. I přes řadu šancí se nám další gól vstřelit nepodařilo, naopak soupeř ke konci utkání vstřelil 2 slepené góly a pak přidal ještě další."

"Kromě 2. třetiny s Kadaní hodnotím oba zápasy pozitivně. Vidím velký posun v obraně osy hřiště i předbrankového prostoru, kde jsme pochytaly řadu přihrávek. Zaměřit se ale musíme na pohyb s odskakujícími hráčkami, které nám v některých pasážích zápasů dělaly problémy. Podařilo se nám také zlepšit hru s obránci, kterou jsme si stanovily jako dílčí cíl zápasu. Věřím, že se naše hra bude i nadále zlepšovat a blíží se dny, kdy budeme týmy, jako jsou Kladno, pravidelně porážet," dodala Lerchová.

Výsledky:
vs. FBC DDM Kati Kadaň - 0:14
vs. Kanonýři Kladno - 2:4

Starší žákyně v Sokolově

Tým starších žákyň se tentokrát představil na turnaji v Sokolově. Do prvního zápasu vstoupily s vysokým nasazením, které dívkám vydrželo po celý turnaj. Dařilo se napadat, získávat míčky a tlačit se před bránu. Všechny 4 zápasy byly v podstatě vyrovnané a nikdo nedal nikomu nic zadarmo. Dívky si odvezly krásná 2 vítězství, jednu remízu, kdy inkasovaly v posledních vteřinách utkání a jednu prohru v rozdilu jednoho golu, kde ale rozhodne nebyly slabším týmem.

Mladší žáci

Turnaj krátce zhodnotil trenér David Vaníček: "Tým mlžů nastupoval v početní nevýhodě a byl doplněn některými šikovnými hráči kategorie elevů, bojoval o každý míček a i přes nepřízeň stavu a štěstí bojoval až do konce."

Muži "A"

Těžký víkend čekal na muže "A" které čekal dvojzápas v Litvínově. Bohužel v malém počtu hráčů nestačily síly a nepodařilo se protrhnout šňůru porážek. Na týmu jde vidět deka a potřebovali by jednu výhru, aby se znovu nastartovali.