Junioři a ženy kvůli covid-19 a karanténám nehráli. Ostatní kategorie hrály beze změn.

Víkend začal v Mariánských Lázních, kde sehráli další turnaj naše dívčí družstvo starších žákyň. Muži "A" si vyzkoušeli nájezdy a elévy jeli bojovat do Karlových Varů.

Junioři a ženy

Turnaje byly celé zrušeny a budou odehrány v náhradním termínu pro odstoupení všech družstev z důvodů probíhajících karantén a izolací.

Starší žákyně

Ty jely do lázeňského města, kde v 6 lidech bojovaly o další zkušenosti. První zápas proti domácím Mariánským Lázním jsme jasně ovládli a vyhráli 8:2. Do druhého zápasu vstoupily proti týmu FBŠ Slávia Plzeň ve kterém nám došla hlavně fyzická síla a tento zápas jsme prohráli 4:10. Do posledního zápasu proti Karlovým Varům jsme vstoupily opět aktivně a první polovinu zápasu vyhrály 4:2. Bohužel nám opět došly síly a druhou polovinu jsme prohrály 1:5 a Vary tak otočily zápas na konečných 5:7.

Elévové

V Karlových Varech odehráli celkem 5 zápasů, kdy se jim podařilo vyhrát pouze jediný proti TJ Batesta Chodov. Ostatní zápasy bohužel skončily porážkami. :( Nejúspěšnější byl asi náš Ondra, který byl u většiny vstřelených branek. Předvedl se i Mára, který doplnil naše elévy z řad přípravky. Ostatní předvedli bojovný výkon.

Muži "A"

Ve Františkových Lázních se odehrál zápas Divize proti Panthers Praha B U23. Celý zápas domácí tým vedl a hostům z Prahy se podařilo srovnat na 5:5 pouze minutu a půl před koncem. V prodloužení branka nepadla a tak přišla řada na samostatné nájezdy. Až v osmém nájezdu se podařilo překonat gólmana hostí, který proměnil Petr Kleiner a vybojoval tak bod navíc pro Sokolov.