28_20220206_230524.jpg

Hráčem dvojzápasu proti vlkům z Kralup nad Vltavou byl Patrik Soukup s celkem 10 kanadskými body za 8+2.

Víkend hráli muži "A" dvojzápas proti Kralupům nad Vltavou díky odloženému utkání. Starší žáci doplněni o mladší žáky poraženi pouze jednou ze tří zápasů. Přípravka se ukázala na domácí půdě a pouze u jednoho z pěti zápasů našla svého přemožitele.

Muži "A"

Náročný víkend odehráli muži "A" díky dohrávce odloženého zápasu z minulých měsíců. Oba zápasy měly stejného protivníka a to vlky z Kralup nad Vltavou. První domácí zápas se odehrál v sobotu ve Františkových Lázních a tento zápas byl napjatý až do samého konce. Nakonec Sokolov vyhrál 6:4 a mohl se odebrat na krátký odpočinek domů, jelikož v neděli jeli muži na odvetu do Kralup. Tento zápas se povedl Patriku Soukupovi, který dokázal nastřílet hned 7 gólů a tím bylo rozhodnuto. Sokolov si odvezl výhru 4:11 a bral tak plný počet velice důležitých bodů. 

Starší žáci


Zajížděli do Rokycan kde odehráli 3 zápasy proti Karlovým Varům, Interobalu Plzeň a domácím Rokycanům. Tým starších žáků doplnila hned čtveřice hráčů z mladších žáků a dvě starší žákyně, pro které to byla dokonce i jejich úplná premiéra ve florbale. 

Sokolov - FB Hurrican Karlovy Vary - 4:6
Sokolov - Interobal Plzeň - 5:5
Sokolov - Rokycany - 7:1

Přípravka

Domácí turnaj přípravky dopadl velice dobře. Děti přivítaly tři týmy z Karlových Varů a jeden tým z Chodova. Celý turnaj padalo hodně branek, takže byly děti rády a určitě každý si dal nějaký ten gól a hru si náležitě užil. Naše přípravka porazila všechny týmy až na tým z Chodova, který jako jediný náše nejmenší dokázal porazit. Všem rodičům děkujeme za pohoštění co připravili pro ostatní účastníky.