32_20220802_062003.png
61_20221215_231200.jpg

Elévové si zajeli zahrát do Toužimi. Muži-A v divizi prolomili sérii porážek.

Strži hráli v Plzni 2.koš.

Elévové
Jeli do Toužimi na turnaj elévů. Odehráli jako vždy spoustu zápasů a předvedli nádherné individuální výkony zaměřené na pohyb s míčkem. Trenéři byli spokojeni a všechny účastníky mohli pochválit.

Starší žáci
Jeli do Plzně, kde se utkali v druhém výkonnostním koši proti týmům Slavia Plzeň, Gorily Plzeň a Domažlice. "Do týmu starších žáků bereme vdždy i celou lajnu starších žákyň, aby sbíraly důležité zkušenosti do svého dívčího týmu. V prvním zápase proti Slávii jsme bohužel prospali první polovinu. Sice jsme dobře bránili předbrankový prostor, ale bohužel jsme nedokázali blokovat střely z dálky. Do druhé poloviny jsme nastoupili s jasným cílem vstřelit minimálně dvě branky a blokovat jejich střely z půlky. Cíl jsme si splnili a začali se připravovat proti Gorilám z Plzně. Tento zápas byl dlouhou dobu velice vyrovnaný jak herně, tak na skóre. Nemám rád výmluvy na rozhodčí, ale v tomto zápase musím udělat výjimku a tak trochu si postěžovat. Díky jim bylo utkání velice vyhrocené jelikož se opravdu pískalo pouze na jednu stranu a frustrace hráčů se tak propsala do utkání. Třetí zápas jsme hráli proti Domažlicím, ale bohužel jsme nedokázali být aktivní v napadání a spíše odevzdaným výkonem jsme sice prohráli nejmenším rozdílem, avšak nejhorším výkonem." Shrnul trenér Michal Vaněk.

Muži "A"
V posledním domácích zápase tohoto roku navštívil naše lázeňské město tým z Roudnice nad Labem. Zápas byl velmi vyrovnaný a vždy, když se podařilo odskočit o další branku , soupeř dokázal velice rychle odpovědět. Utkání se přelilo do bojovného módu a končilo několika šarvátkami. Domácí tým dokázal vyhrát 7:6 a přerušil tak dlouhou sérii porážek. Připsal si tak důležité body za jeho bojovnost.