35_20231007_174159.png
33_20230722_124113.png
58_20221130_144128.jpg

Elévové měli celodenní program ve Varech. Hráli také dorostenci, záloha Sokolova a muži "A" hráli doma.

Elévové od rána bojovali v hale míčových sportů v Karlových Varech a po přestávce byli účastníky předzápasového nástupu naší nejvyšší florbalové soutěže superligy na zápase Karlových Varů s Bohemians.

Elévy
Naše trenérka Andrea Vaňková shrnula snažení elévů a celý den. 

"V neděli proběhl další turnaj elevů, tentokrát v HMS KV, kde byly přihlášené i 2 open týmy navíc. Děti čekalo 7 náročných utkání, během kterých jsme viděli krásné individuální akce, bojovnost nenechat soupeře jen tak hrát. Neztratily se ani dvě nové hráčky, pro které to byl první turnaj. Výsledkem byly výhry, remízy. Po turnaji následoval superligový zápas a naši borci doprovázeli na nástup hráče z FBŠ Bohemians Praha, pro které bylo zážitkem potkat se s Filipem Formanem, podepsaná florbalka a společná fotografie pak jako třešnička na dortu."

Dorostenci
Těm se na poslední chvílí změnil program a odehráli tak pouze jedno utkání proti Klatovům. První třetina však nevyšla dle představ trenérů a prohrávali tak 1:4. Do druhé části vstoupili sokolovští hráči v jiném rozpoložení a dokázali 7 brankami skóre otočit ve svůj prospěch. Třetí třetina skončila nerozhodně a tak si dopracovali vítězství 10:7 a přeskočili tak svého rivala z FBŠ Gorily Plzeň Tlučná a dostali se tak na čelo tabulky 2.ligy dorostenců. 

Muži B
Jeli do Plzně, kde vybojovali ze dvou zápasů 3 body.

Muži A
Čekal na domácí palubce důležitý zápas proti Děčínu. Bohužel se nepodařil opět vstup do zápasu a domácí celý zápas museli pouze dotahovat náskok soupeře. Nedaří se prolomit sérii porážek. Budeme doufat, že se podaří sebrat nějaké body tento víkend, jelikož nás čeká dvojzápas v Litvínově.