Do Karlových Varů přijely na turnaj přípravek i týmy z Prahy jako jsou Tatran Střešovice.

Dorostenci se v oslabené sestavě snažili, ale body nepřivezli. I tak zůstávají na první příčce. Ženy si přivezly 3 body z Rokycan. Mladším žákům byl turnaj v Ostrově zrušen a muži “A” pro velkou marodku odložili zápas.

Přípravka
Turnaj našich nejmenších nám shrnul trenér Petr Přibyl: ”Šest statečných přípravkářů, z toho dva minipřípravkáři, nastoupilo v neděli do posledního turnaje v letošním roce. Turnaj byl pořadatelem pojat jako speciální,vánoční, a tomu odpovídalo i složení týmů. K obvyklým soupeřům z K. Varu, Ostrova či Chodova se přidaly týmy z Kadaně, Tachova, Plzně a Tatranu Střešovice. Všichni naši hráči na hřišti odevzdali maximum, hrou se bavili a plnili na 100% individuální úkoly. Až na utkání s Plzní, které nám nevyšlo podle představ, dokázali, že jsou na vysoké úrovni a ve srovnání s ostatními týmy se rozhodně neztratí!”
Po turnaji mohli všichni zůstat a fandit domácímu týmu Karlových Varů proti lídrovi Tatranu Střešovice v superlize a následně lovili české reprezentanty k památné fotce.

Dorostenci

Smolná sobota pro dorost
V sobotu naši dorostenci hráli 2 utkání v Plzni. Do těchto utkání nastoupilo celkem 9 hráčů našeho klubu, z toho 2 gólmani. Zbytek hráčů byl složen pouze z útočníků a 2 obránců, z nichž jeden obránce přišel na pomoc z kategorie starších žáků. Zbytek teamu byl nemocný nebo jinak zaneprázdněný. Do prvního utkání s Tachovem, jsme nastoupili s cílem chytré kombinační hry, a výpomoci útočníků v obraně. To se nám v prvních dvou třetinách povedlo o čemž svědčil i výsledek před třetí třetinou kdy byl stav 2:2. Ve třetí třetině bylo patrné že našim hráčům docházela síla a začali jsme v obraně dělat hrubé chyby, které soupeř trestal vstřelením branek. Zápas skončil prohrou 10:3 i přesto, že náš tým na soupeřovu svatyni poslal 24 střel, kdežto soupeř 17. Kombinační hru jsme si přenesli i do druhého zápas u s Chebem, kdy stanoveným cílem bylo uhrát minimálně remízu. To se našim hráčům dařilo opět do druhé třetiny kdy byl stav vyrovnaný 2:2. Hrál se hezký florbal nahoru a dolu. V poslední třetině soupeř přitlačil hru neboť viděl, že našim hráčům docházejí síly a vstřelil po 2 hrubých chybách v obraně 2 rychlé góly. Hráči však své chyby chtěli napravit a necelé 2 min před koncem vstřelili branku. Ta jim dodala sebevědomí, a na našich hráčích byla vidět, chuť a touha vstřelit vyrovnávající branku. Chuť a píle nestačila, neboť ubíhající čas byl neúprosný zápas skončil těsnou prohrou 3:4. Poměr střel na branku 30:14, v náš prospěch, také hovoří o tom, kde se převážně hrálo. Je však třeba pochválit všechny hráče, neboť své prohry nedarovali jen tak. Oba soupeře náležitě potrápili na hřišti nechali veškeré své síly. Z našich chyb se poučíme, a pilným trénováním chyby odstraníme, tak aby se v dalších zápasech již neopakovaly. Poděkování patří i oběma gólmanům, kteří svými výkony přiváděli soupeře k šílenství.

Za dorost trenéři Hofi a Zajda

Ženy
Ženy vyrazily do Rokycan, kde sehrály nejprve zápas s Chodovem. V tomto zápase byly mnohem silnější na míčku a většinu utkání určovaly hru. Nebýt dvou vlastních golu, tak by výsledek skončil 3:0. Proti domácímu celku Rokycanům nastoupily s touhou vyhrát a první dvě třetiny byly silným soupeřkám vyrovnaný týmem, v poslední třetině vlastní nedůsledností, a tím že se nedařilo hlavně proměňovat šance, prohrály nakonec poměrně vysokým rozdílem. Nicméně každým zápasem jsou holky lepší a lepší.