85_20240205_201929.jpg

Beata Hrbková svým hattrickem vyrovnala před koncem na 3:3 v zápase Litvínovem.

Dorostenky hrály ve Františkových Lázních. Starší žáci jeli do Rokycan a přípravka hrála v Karlových Varech.

V sobotu 3.2.odehrály svůj domácí turnaj ve Františkových Lázních dorostenky. Čekaly nás zápasy ze středu tabulky. Sestava byla velice ovlivněna nemocemi a zraněními několika klíčových hráček. Do turnaje jsme nastoupily tak pouze s devíti hračkami, z toho jedna v bráně. První zápas proti Teplicím nám jednoznačně utekl, zápas se hrál ve velmi vysokém tempu a přestože se nám povedlo nakonec výsledek korigovat, na soupeřky jsme nestačily a prohrály 3:4.

Do druhého zápasu dívky nastoupily s vyšším nasazením a chutí vyhrát. Zápas byl plný soubojů a fyzicky mnohem náročnější. Cely zápas jsme vždy dotahovaly skóre. Chuť vyrovnat a získat body se nakonec ukázala jako klíčová. Tlak, hra v šesti se vyplatila a Beata Hrbková svým hattrickem vyrovnala před koncem na 3:3.

Dívky se s náloží minut v náročných, vyrovnaných zápasech perfektně vyrovnaly a nechaly na hřišti vše. Děkujeme za přístup a snad v příštím domácím turnaji, tentokrát v Chodově, již v plném počtu.

Osm statečných, z toho 6 starších žáků a 2 mladší žáci jeli do Rokycan poprat se o další body. Turnaj byl proto pro hráče velmi fyzicky náročný ale nezalekli se a bojovali o každý míček. Turnajem prolétli na 50% a odvezli si dvě výhry a dvě prohry. Za turnaj klukům děkujeme, protože panovala dobrá nálada a z každého zápasu si kluci odvezli hlavně zpětnou vazbu na svůj výkon, tak aby i oni sami mohli dál pracovat na dalším zlepšením.

V neděli 4.2. se konala dohrávka turnaje ligy přípravek v KV, tým jel ve vysokém počtu a pro některé to byl první turnaj. Děti bojovaly a ukazovaly, co se na trénincích naučily. Všechny děti zaslouží obrovskou pochvalu a těšíme se na další turnaj, který bude domácí.