32_20220802_062003.png
36_20220517_122142.jpg

3. místo z turnaje starších žáků v Toužimi

V sobotu se odehrál turnaj starších žáků v Toužimi, kde jsme brali 3.místo.

Sice to byl turnaj pro starší žáky, ale půlka našeho týmu bylo z řad mladších žáků, který tento turnaj měl dát hlavně další zkušenosti a přípravu pro příští sezónu. První dva zápasy proti Ostrovu a Karlovým Varům, jsme hráli velice vyrovnaný zápasy, kdy se bohužel štěstíčko přiklonilo na stranu soupeřů. A tak jsme vždy o gól prohráli. Na řadu pak přišla Aš, kterou jsme jasně přehráli 7:1 a měli se vítězně naladit na dalšího soupeře a to Toužim. Ta nás ovšem zaskočila a hráči zapnuli až v posledních minutách, kdy se nám podařilo ze stavu 4:2 při hře bez brankáře vstřelit 2 branky a dokázali tak nakonec uhrát remízu 4:4. Poslední zápas s Go-Go Horšovský Týn jsme se museli poprat o třetí místo. Zápas byl jak z naší strany, tak i ze soupeřovi strany vyhecovaný a bylo znát, že se hraje o placku, kterou jsme si nakonec díky výhře 4:2 odvezli zpět do Sokolova my.